شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

درمورد دستگاهای لاغری موضعی چه میدانید؟؟؟

روش حذف چربی بوسیله فریز کردن و یا همان کرایو روشی است که دارای (FDA) و یا همان سازمان غذا و دارو آمریکا می باشد.

در این روش پوست که زیر آن چربی قرار دارد، بوسیله یک مکنده ساکشن می شود داخل یک محفظه ی مستطیل شکل که درون آن خلا وجود دارد سپس درون این محفظه که یک خنک کننده کنترل شده است، دمای پوست را تا جایی کاهش می دهد تا سلول های چربی از بین بروند و پس از گذشت چند هفته بدن سلول های چربی را از طریق عمل دفع طبیعی از بین می برد.بررسی مطالعات در مورد استفاده از روش کرایولیپولیز برای لاغری موضعی
تحقیقات به طور کلی نشان می دهد که کرایولیپولیز، یک درمان نسبتاً بی خطر و موثر برای از بین بردن چربی های موضعی است.
یک مطالعه در سال 2015 در مجله جراحی پلاستیک و ترمیمی منتشر شده و 19 مطالعه قبلی در مورد استفاده از کرایولیپولیز را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. نتایج این مطالعه نشان داد، وقتی با یک دستگاه کالیپر کاهش میزان چربی را اندازه گیری کردند، افراد به طور متوسط 67/14 تا 5/28 درصد چربی را در مناطقی که تحت درمان کرایولیپولیز قرار گرفته اند از دست داده اند. هنگامی که این مطالعات میزان چربی را با سونوگرافی اندازه گیری کردند، افراد 3/10 تا 5/25 درصد چربی را در ناحیه مورد نظر از دست داده بودند.
چه کسانی برای برای درمان کرایولیپولیز گزینه مناسبی نیستند؟

اگر میخوهید بدخوری ها و اشتباهات گذشته را ادامه دهید شما گزینه مناسبی برای کرایولیپولیزنیستیدحتی اگر جراحی کنید و20 کیلو چربی را خارج کنید اگر برنامه غذایی درستی نداشته باشید و بد خوری کنید دوباره چاق می شویدچه بسا دوستان و اقوام خود را دیدهاید که جراحی یا ساکشن می کنند و لی بعد ار چند ماه دوباره چاق می شوند.کنترل وزن مانند مسواک زدن است که هرروز و هر شب باید مسواک بزنید و مراقب دندانهایتان باشید.همیشه باید مرافب وزن خود باشید همانطور که نمیگویید دیشب مسواک زده ام امروز نمیزنم همیشه باید وزن خود را کنترل کنید.
چه کسانی کاندید مناسب برای استفاده از روش لاغری موضعی کرایولیپولیز هستند؟ و در کدام نواحی از بدن، از این روش می توان استفاده کرد؟
اگر شما یک اندام مناسب دارید ولی در برخی از مناطق بدنتان برآمدگی چربی سفت و یا سلولیت وجود دارد، که به ورزش یا رژیم غذایی سالم پاسخ نمی دهند و همچنین لزوماً نیازی به جراحی ندارند، می توانید از این روش استفاده کنید. این نواحی شامل بازوها، کتف، خط سوتین، شکم و پهلو، ران ها و باسن می باشد.
افراد باردار یا شیرده، افرادی که مستعد ابتلا به خونریزی شدید هستند و افرادی که چاقی درجه 2 به بالا دارند و بیماران قلبی برای استفاده از این دستگاه غیرتهاجمی برای لاغری موضعی مناسب نیستند.
آیا کرایولیپولیز قابل برگشت است؟
بله!!!!!! بر خلاف نطر بسیاری از همکاران و مراکز که به بیماران وعده وعید می دهند که کرایولیپولیز غیرقابل برگشت است اینجانب ادعا می کنم این روش مانند سایر روشها قابل برگشت استبه جرات می توان گفت هیچ روش غیر قابل برگشتی در دنیاو جود ندارد حتی اگر جراحی کنید و20 کیلو چربی را خارج کنید اگر برنامه غذایی درستی نداشته باشید و بد خوری کنید دوباره چاق می شویدچه بسا دوستان و اقوام خود را دیده اید که جراحی یا ساکشن می کنند و لی بعد از چند ماه دوباره چاق می شوند.

در هر بار کرایو متوسط بین 30 تا 40 درصد بافت چربی تخریب می شود حتی اگر 90 درصد سلولهای چربی تخریب شود ،10 درصد باقیمانده می تواند افزایش حجم داشته باشد و سایزش بزرگ شود و در نتیجه دوباره چاقی شما بر می گردد. گرچه به دلیل تخریب سلولهای چربی برگشت نسبت به سایر مناطق دیرتر حادث می شود ولی این به منزله این نیست که اصلا ار ناحیه ای که کرایو کرده اید چاق نمیشوید کافیست شما فقط بیش از 3 کیلو افزایش وزن داشته باشین از ناحیه ای که کرایو کرده اید هم افزایش سایزخواهید داشت.


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
CA و تقویت حافظهدستگاه های لاغری و موضعیافتادگی پوستاهمیت لبنیات در تغذیهبیوگرافیتغذیه دوران بارداری(1)صفحه اصلیکرایولیپولیزمقالاتتغذيه ورزشيپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکخبرهاي المپيک لندنسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی