شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

لاغری و تناسب اندام تا عید رویا نیست

داستان ابداع روش لاغری CoolSculpting با تحقیقات دو پزشک دکتر راکس اندرسون و دکتر دیتر مانشتین، در کالج پزشکی هاروارد و بیمارستان عمومی ماساچوست، شروع شد. این دوپزشک از مفهوم «popsicle panniculitis» آگاه بودند، حالتی که بعد از خوردن بستنی یخی باعث از بین رفتن سلول های چربی در گونه ها می شود..

این دو پزشک این فرضیه را بیان کردند که با کنترل قدرت سرما می توان چربی را در مناطق خاصی از بدن کاهش داد. سپس روش CoolSculpting بعد از مشخص کردن بهترین دما برای از بین بردن سلول های چربی، متولد شد. در سال 2010 سازمان غذا و داروی ایالات متحده این روش را تایید کرده است.

طبق گفته های متخصصان زیبایی در این زمان قبل از هر چیزی عکسبرداری از قسمت مورد نظر انجام می شود و سپس تجهیزات مخصوص به آن قسمت از بدن فرد برای از بین بردن چربی های ناخواسته چسبانده می شود که این دستگاه بر اساس سایز، شکل و نوع چربی ها برای هر فرد جداگانه ساخته می شود. بیشتر دستگاه ها درجه ای برای ساکشن دارند اما در واقع روش آن ها برای از بین بردن چربی ها با ساکشن و مکش متفاوت است. این دستگاه را طوری روی پوست می چسبانند که هیچ منفذی بین پوست و سطح دستگاه وجود نداشته باشد و سپس آن ماده سرد شده و ناگهان به سلول های فرد اعمال می شود.

پروسه این درمان حدود 60-90دقیقه طول می کشد که این میزان زمان برای ناحیه زیر شکم است و برای ران ها حدود 60دقیقه به طول می انجامد و زمانی که چربی ها یخ می زنند، به اصطلاح پزشکی سلول ها کریستال می شوند.ماساژ.

برای کدام قسمت ها کرایولیپولیز لازم است؟

اگر در این قسمت ها چربی زیادی را مشاهده می کنید و با هیچ نوع رژیمی و هیچ نوع ورزشی نمی توانید از مقدار این چربی ها بکاهید، می توانید از این روش استفاده کنید. البته میزان چربی شما باید به قدری باشد که پوست شما کاملا خودش را انداخته باشد و دچارسلولیت شده باشید. معمولا برای قسمت های داخلی و بیرونی ران و زانو و چربی های کمر و زیر شکم از این درمان استفاده می کنند. هر کسی که می خواهد اندام خود را تغییر دهد، می تواند از این روش استفاده کند و البته که قبل از انجام این درمان از شما آزمایش های لازم را از شما می گیرند.

آیا بعد از کرایو لیپولیز نیازی به دستگاه آر اف و ال پی جی و کویتیشن داریم؟

اگر به شما یک کیک درسته بدهند میل بفرمایید راحت تر آن را میل می کنید و یا آن را به برشهای کوچکتر تقسیم نمایید؟

هم همینکار را دستگاه آر اف و ال پی جی و کویتیشن میکند در واقع سلول های چربی تغییر شکل یافته را به قطعات کوچک تر تبدیل می نماید تا ماکروفاژها (گلبول های سفید ) آن را راحت تر بلعیده و هضم نماید.

انواع چربی ها:.

1 )سلولیتها چربیهایی است که دارای خصوصیت می باشند

الف) بد شکلی سلولیتها عدم تناسب اندام و در حالت عادی تناسب اندام را ایجاد می نمایند اما باید بدانیم که بد شکلی سلولیتها بدلیل اختلالات هورمونی می باشد و ارتباطی به کم فعالیتی ویا پرخوری ندارد

ب) عروق خونی و لنفاوی زیر سلولیتها هستند ونه درون آن

ج) سلولیتها ظرف 3 تا 4 سال بد شکل می شوند

2)چربی های قهوه ای.

ف) چربیهای قهوه ای در اثر پر خوری ایجاد می شود

ب) چربیهای قهوه ای در اثر کم فعالیتی ایجاد می شود

ج) چربیهای قهوه ای در اثر بهم ریختگی متا بولیسم بدن ایجاد می شود

در نتیجه چربیهای قهوه ایی را می شود با کم خوری، افزایش فعالیت وطب سوزنی بر طرف نمود اما رفع بد شکلی سلولیت را میتوان توسط کرایولیپولیز، لیپولیزریا گروه دستگاه آر اف و ال پی جی و کویتیشناز بین برد..


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیصفحه اصلیکرایولیپولیزدستگاه های لاغری و موضعیمقالاتتغذیه دوران بارداری(1)تغذيه ورزشيافتادگی پوستپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی