شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

دستگاه لاغری کویتیشن

کویتیشن پدیدهای طبیعی و مبتنی بر اولتراسوند با فرکانس پایین است. میدان مافوق صوت (اولتراسوند) حبابهایی را در مایع ایجاد میکند که به تدریج بزرگتر میشود و پس از رسیدن به اندازه مشخص از داخل منفجر میشود. انرژی فرکانس رادیویی و امواج مافوق صوت زیست خلأزا سلولهای چربی و سلولیت را بدون انجام هیچ گونه جراحی یا مداخله و بدون آسیبزدن به سلولها و اندامهای مجاور به صورت گزینشی متلاشی و تخریب میکند. در ادامه در مورد اینکهکویتیشن چیستو چه کاربردی دارد، توضیح بیشتری داده شده است.

دستگاه کویتیشن از امواج صوتی با فرکانس بالا برای تخریب دیوارههای سلولهای چربی استفاده میکند. محتویات سلولها پس از تخریب دیواره به بیرون و فضاهای مایع بدن ترشح میکند. دستگاه لنفاوی از این مرحله به بعد کار را به عهده میگیرد و مواد زائد را جمع میکند. گردش مواد زائد در بدن به طور کامل انجام میشود تا کبد فرایند لازم را بر روی آن انجام دهد و در نهایت با عرق، ادرار و مدفوع از بدن دفع شود. نتایج کویتیشن آنی است، البته تکمیل فرایند و مشاهده نتیجه نهایی چند روز زمان میبرد.

نتایج کویتیشن آنی است و ماندگاری بالایی دارد. اندازه دور بدن اکثر بیماران پس از فقط یک جلسه 2 تا 10 سانتیمتر کمتر میشود و نتایج پس از هر جلسه بهتر میشود. البته نتیجه درمان به ساختار بافت، ناحیه تحت درمان، سن، متابولیسم، داروهای مصرفی و تغییرات هورمونی بستگی دارد. رژیم غذایی مناسب و افزایش فعالیت بدنی نیز بدون شک موثر است و به حفظ نتایج به دست آمده کمک میکند.


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیصفحه اصلیکرایولیپولیزدستگاه های لاغری و موضعیمقالاتافتادگی پوستتغذیه دوران بارداری(1)تغذيه ورزشيپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی